Adres

RAI Amsterdam
Huishoudbeurs
Europaplein
1078 GZ Amsterdam
Nederland

Postbus 77777
1070 MS Amsterdam
Nederland

020 549 12 12

Huishoudbeurs wordt georganiseerd door RAI Amsterdam Exhibitions.

Vragen over Huishoudbeurs?

Bent u bezoeker en heeft u een vraag?

Voor algemene vragen en vragen over toegangskaarten en registratie kunt u terecht bij ons call center via:
020 549 13 33 of registreer@rai.nl.

Bent u exposant en heeft u een vraag?

Vragen over onder andere Exposanten Portaal, Uitnodigingsmodule (EIP), bedrijfsprofiel, nieuwe producten & services of N200 kunt u sturen aan:
exhibitor@rai.nl.

Neem contact met ons op

Huishoudbeurs Project team

Member Mugshot

Nicole Mengerink

Beursmanager
n.mengerink@rai.nl
Member Mugshot

Lies van der Zijden - van Vliet

Productmanager
l.vd.zijden@rai.nl
020 549 12 12
Member Mugshot

Astrid den Dunnen - Schuringa

Operations Coordinator
a.d.dunnen-schuringa@rai.nl
020 549 22 34
Member Mugshot

Petra IJmker

Marketing Communicatie & PR Manager
p.ijmker@rai.nl
020 549 31 30
Member Mugshot

Dieuxdonnée Denneman

Sr. Salesmanager
d.denneman@rai.nl
020 549 22 02
Member Mugshot

Charlotte Veldman

Salesmanager
c.veldman@rai.nl
020 549 22 01
Member Mugshot

Mariëlle Vos

Salesmanager
ma.vos@rai.nl
020 549 12 64
06 317 84 782
Member Mugshot

Tamara van Dijk

Sponsor & Partnerships Manager
t.v.dijk@rai.nl
020 549 23 06