Adres

RAI Amsterdam
Huishoudbeurs
Europaplein
1078 GZ Amsterdam
Nederland

Postbus 77777
1070 MS Amsterdam
Nederland

020 549 12 12

Huishoudbeurs wordt georganiseerd door RAI Amsterdam Exhibitions.

Vragen over Huishoudbeurs?

Ben je bezoeker en heb je een vraag?

Voor algemene vragen en vragen over toegangskaarten en registratie kun je terecht bij ons call center via:
020 549 13 33 of registreer@rai.nl.
Je kunt ook eerst de veelgestelde vragen raadplegen

Ben je exposant en heb je een vraag?

Vragen over onder andere Exposanten Portaal, bedrijfsprofiel, nieuwe producten & services of N200 kun je sturen aan:
exhibitor@rai.nl.

 

 

 

Neem contact met ons op

Huishoudbeurs Project team

Member Mugshot

Nicole Babay-Mengerink

Beursmanager
n.babay@rai.nl
020 549 22 39
Member Mugshot

Lies van der Zijden - van Vliet

Productmanager
l.vd.zijden@rai.nl
020 549 12 12
Member Mugshot

Astrid den Dunnen - Schuringa

Operations Coordinator
a.d.dunnen-schuringa@rai.nl
020 549 22 34
Member Mugshot

Petra IJmker

Marketing Communicatie & PR Manager
p.ijmker@rai.nl
020 549 31 30
Member Mugshot

Dieuxdonnée Denneman

Sr. Salesmanager
d.denneman@rai.nl
020 549 22 02
Member Mugshot

Charlotte Veldman

Salesmanager
c.veldman@rai.nl
020 549 22 01
Member Mugshot

Mariëlle Vos

Salesmanager
ma.vos@rai.nl
020 549 16 22
06 317 84 782
Member Mugshot

Tamara van Dijk

Sponsor & Partnerships Manager
t.v.dijk@rai.nl
020 549 23 06