20 - 28 februari 2016

Adres

RAI Amsterdam
Huishoudbeurs
Europaplein
1078 GZ Amsterdam
Nederland

Postbus 77777
1070 MS Amsterdam
Nederland

020 549 12 12

Huishoudbeurs wordt georganiseerd door RAI Amsterdam Exhibitions.

Vragen over Huishoudbeurs?

Bent u bezoeker en heeft u een vraag?

Voor algemene vragen en vragen over toegangskaarten en registratie kunt u terecht bij ons call center via:
020 549 13 33 of registreer@rai.nl.

Bent u exposant en heeft u een vraag?

Vragen over onder andere Exposanten Portaal, Uitnodigingsmodule (EIP), bedrijfsprofiel, nieuwe producten & services of N200 kunt u sturen aan:
registreer@rai.nl.

Neem contact met ons op

Huishoudbeurs Project team

Member Mugshot

Nicole Mengerink

Beursmanager

n.mengerink@rai.nl
020 549 22 39
06 239 82 415
Member Mugshot

Daniëlle Meester

Productmanager

d.meester@rai.nl
020 549 22 66
06 543 71 947
Member Mugshot

Astrid den Dunnen - Schuringa

Operations Coordinator

a.d.dunnen-schuringa@rai.nl
020 549 22 34
06 108 56 557
Member Mugshot

Petra IJmker

Marketing Communicatie & PR Manager

p.ijmker@rai.nl
020 549 31 30
06 120 11 899
Member Mugshot

Charlotte Veldman

Salesmanager

c.veldman@rai.nl
020 549 22 01
06 303 81 386
Member Mugshot

Dieuxdonnée Denneman

Sr. Sales Manager

d.denneman@rai.nl
020 549 22 02
06 575 58 854
Member Mugshot

Mariëlle Vos

Salesmanager

m.vos@rai.nl
020 549 12 64
Member Mugshot

Tamara van Dijk

Sponsor & Partnerships Manager

t.v.dijk@rai.nl
020 549 23 06